• Свеж
Инспиративна нараквица за проширување на жицата за розови BO

Инспиративна нараквица за проширување на жицата за розови BO

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Пинк -кутија женска инспиративна нараквица за проширување на жица со цврста нараквица од не'рѓосувачки челик, 1,1 инчен розов кутија Официјален амблем 1,5 мм дебела висока полирана розова кутија женска инспиративна нараквица за проширување на жица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне