• Свеж
Реџенс Белчино санки од страна на гостин стол со оружје во цреша и сина боја

Реџенс Белчино санки од страна на гостин стол со оружје во цреша и сина боја

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Основата на Belcino Sled со странично столче со седење со регенција вклучува цврста, дрвена рамка за фурнир. Перниките се завиткани во дизајнерска ткаенина која е сигурна дека ќе се истакне какво било седење. Собрана од страна на столчето за гости со раце во цреша и сина боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне