• Свеж
Главна количка за тркалање со 4 нивоа, повеќе бои

Главна количка за тркалање со 4 нивоа, повеќе бои

DEN 447.84

Од стока
Во продавницата

Создадете пространа и стилска површина за складирање со оваа главна количка со 4 нивоа за тркалање. Оваа тркалачка количка е задолжителна ставка за складирање на предмети во простории за домови и мали станови. Оваа тркалачка количка за главни мрежи лесно ќе го надополни постојниот декор. Поставете наспроти wallид, гледајќи прозорец, или ставете во центарот просторија за да го постигнете изгледот што го посакувате. Оваа глава 4-ниво тркалачка количка во сива и бела шевронска брише чиста за лесно одржување. Главната тркалачка количка со 4 нивоа може да биде идеален додаток на тинејџерски спални соби, соби за гости и канцеларии. Оваа главна количка за тркалање со 4 нивоа доаѓа претходно собрана за непосредна употреба. Главна количка за тркалање со 4 нивоа, повеќе бои. Главна количка за тркалање со 4 нивоа, повеќе бои : Перфориран Shelvessolid црн метал Фрамекомпактен полица за мали вселенски вредности во сива, црна и Пинксеан со влажна димензии на крпа : 17.3 l x 12 "W x 50 " H ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне