• Свеж
Натурализатор Алексис лизга

Натурализатор Алексис лизга

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Леснотија во овие. Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил. Со чиста, рационализирана силуета, оваа гардероба е суштинска е вистинска мора. Дишејќи нелинирана, мулти-текстурирана плетена ткаенина горната . Ол-Тру удобност : Мека постава за пена, поддршка за лакови со мемориска пена . Антимикробна обвивка за чорапи за микрофибер . лесна и флексибилна влечење на влечење . 1/2 "пета . свесно пакуван : 100% од нашите кутии за чевли се направени од 80% рециклирана хартија и мастило засновано на соја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне