• Свеж
Без граници на џемперот со боки на помладиот

Без граници на џемперот со боки на помладиот

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Без граници јуниори џемпер со бок -качулка не се совршени за деновите на деновите, изработени во меко трево предиво со опуштено вклопување и удобно влечење на половината. Моделот на блокирање на боја е во тренд, а предниот дел од копчето со прицврстен аспиратор нуди пријатна, разноврсна стајлинг. Додадете ги омилените чизми или патики за да го завршите обичниот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : средна тежина. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Стил на пуловер со плоча од 1/4 копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор; Моси предиво, влечење на половината. Јуниорс џемпер со бок -качулка од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне