• Свеж
Изложени завршувања наредени камен позадина

Изложени завршувања наредени камен позадина

DEN 543.84

Од стока
Во продавницата

Овој прекрасен материјал има изглед на егзотична обвивка или геолошко чудо, но е wallид што се прави од винил - издржлив, чистач со винил. Хоризонталната шема е составена од текстурирани неправилни форми околу половина инч висока и помалку од два инчи широки поставени едни на други како минијатурен камен wallид. Седумте нијанси инспирирани од природата, вклучително и бисерна морска пена, бакарна сјај или рудник за сребро, имаат нежно блескава завршница. Извршени завршувања наредени камен позадина : Неизвесна, печење. Спакувано како двојна ролна. Димензии на двојни ролни : 20,8 "x 33 '= 57.09 квадратни метри. Дизајн повторување : 20,8". Дизајнерски натпревар : директно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне