• Свеж
Лего Нинџаго Момци со 4- 2 парчиња памучни пижами сет

Лего Нинџаго Момци со 4- 2 парчиња памучни пижами сет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Super Soft Pajama Set има две негови фаворити - Лего и Јура Светот! Сјај-во-темните акценти додаваат забавен допир, тој е сигурен дека сака. Вклучува сет со две парчиња пижама. Tee : Ribbed Crewneck; кратки ракави; Сјај-во-темни акценти. Панталони : влечење на еластична лента за половината; Засилена нога; печатење на сите. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогнеме на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба да се вклопат во ситници . © Лего, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне