• Свеж
Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Класичен главен дел за вашата гардероба. Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил направена во мека пика ткаенина со природен дел за дополнителна удобност. Со детали за логото за очи на градите, ова секојдневно поло е разноврсен изглед кој е совршен на теренот за голф или на вашата следна скара во дворот. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека пика ткаенина со природно истегнување. Машка класична фит пика поло маица од поглавја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне