• Свеж
Фушија Пинк луксузен фрлање перница 26in 26in

Фушија Пинк луксузен фрлање перница 26in 26in

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Направете смела визуелна изјава во кој било простор со оваа перница Fuschia Pink Luxury Throw. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од вискоза. *Бои : розова *ткаенина Потекло : Италија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифинале *Препорачана чиста *Содржина на ткаенина : 100% вискоза *Модел : Цврста перница Фушија Пинк луксузна фрлање перница 26in x 26in.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне