• Свеж
Градежни блокови хартиени десертни плочи, 7in, 24ct

Градежни блокови хартиени десертни плочи, 7in, 24ct

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ставете на закуски користејќи ги нашите градежни блокови хартиени десертни плочи! Овие 7-инчни хартиени плочи се покриени со шарени тули за играчки, така што тие ќе се вклопат во вашите деца за роденденска забава на вашите деца. Поставете ги сите 24 екстра-силни плочи, така што гостите можат да ги полнат со торта, пазуви, чипови и други вкусни третмани. Потоа, едноставно фрлете ги користените плочи откако ќе заврши забавата. Започнете да ја градите целата своја забава - Купете го остатокот од нашите прифатливи градежни блокови тематски партиски материјали! 24 градежни блокови хартија десертни плочи. Градење на блокови Партии за забави измерат 7 ". Одлично за држење закуски или парче роденденска торта. Идеално за вашите деца градење блокови тематска забава. Плочите за еднократна употреба го олеснуваат расчистувањето по партијата. Координирајте со други материјали за градежни блокови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне