• Свеж
Торани кафе солена карамела, единечен сервис за чаши за пиварите на Keurig K-Cup, Count

Торани кафе солена карамела, единечен сервис за чаши за пиварите на Keurig K-Cup, Count

DEN 400.00

Од стока
Во продавницата

Богатството на вкусот на карамела од путер е донесено на нови височини со нотка сол во овој убав пијалок што создава моменти за да вкуси. Од 1925 година, Торани додава вкус на кафулињата низ целиот свет. Средно печено кафе . 100% Арабика кафе, природно зачинето . Богатството на вкусот на карамела од путер се донесува на нови височини со нотка сол во ова пријатно кафе . Компатибилен со Keurig Original и Keurig 2.0 K-чаша системи за подготовка . Кофеинирано кафе . Сертифицирано кошер . Ова кафе ве држи на прсти . Богата карамела од месарка ги започнува работите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне