• Свеж
Аватара пијте маска за лице, пакувања

Аватара пијте маска за лице, пакувања

DEN 195.84

Од стока
Во продавницата

Ајде да разговараме со хидратација. Вашиот најголем сјај го чека со пијалок на Аватара, маска за лице, ултра-муистиризирачка маска што гарантира дека вашата кожа никогаш нема да биде жедна. Со ексклузивен коктел на хидрантни состојки како европска боровинка, шеќерна трска, портокал, лимон, шеќер јавор, Арника и алое, никогаш не е полесно за вашата кожа да ја врати и задржи влагата. Во основа е висока чаша вода за вашиот тен! Вклучува 5 маски за лице. Ослободени од парабени, фталати, формалдехид. Без мирис. Бесплатно суровост. Тестиран дерматолог. Направено со Еко доделено Tencel Fiber.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне