• Свеж
Гоутун со висока густина на меморија од пена, додава удобност на душекот, целосна големина

Гоутун со висока густина на меморија од пена, додава удобност на душекот, целосна големина

DEN 1340.00

Од стока
Во продавницата

Оваа мемориска пена додава луксузна мекост, душекот од самиот почеток е еден од најдобрите и ова топено вирус на 'рбетот и го зголемува нивото на енергија во текот на денот. Квалитет што можете да го почувствувате : Мемориската пена додава луксузна мекост додека не се одзема од поддршката на душекот . Помага во болка во грбот : Овозможува амортизирање на притисок во областите на колкот и рамото, додека сè уште обезбедува доволно поддршка, така што телото не вреска . Продолжува животен век на душекот : Користењето на душекот на Мејтон од самиот почеток е еден од најдобрите и наједноставните начини за заштита на долговечноста на вашиот кревет . ортопедски тип : спречува вашето тело да тоне и виткање кога спиете и промовира подобро држење на држење Намалете го стресот и вирусот на 'рбетот и го зголемува нивото на енергија во текот на денот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне