• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „потекло“ платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност „потекло“ платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, сребрена рамка

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „потекло“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Филип Саинте-Лауди. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне