• Свеж
Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Гледањето на најдоброто не можеше да биде полесно во екстремното удобноста на овие мажи. Направено со отпорна на брчки и ткаенини за перформанси на влага за влага, оваа пантолона ве одржува кул и изгледате најдобро додека се наведнувате, крцкате и се движите со леснотија. Екстремниот флексибилен лента за половината има скриен густ, овозможувајќи ви да имате малку повеќе дополнителна просторија каде што ви е најпотребна. Рамниот фронт ви дава елегантна силуета и џебовите за дишење на решетката ги одржуваат вашите најважни и суви. Одликувајќи се со директно вклопување низ колковите и бутовите и права нога за потенок силуета, оваа пантолона е задолжителна за работа и игра. За фустан изглед, појас со омиленото поло или копче надолу. Директно на седиштето и бутот. Права нога. Екстремен флексибилен половински лента. Замачкајте ги предните џебови, заварувајте ги џебовите со ткаенина од мрежа. Истегнување на перформанси, отпорност на брчки, влага за влага. 98% памук, 2% спандекс. Стил #112322993.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне