• Свеж
Plusенски плус текстурирана плетена кошула фустан со кожен облик на FAU

Plusенски плус текстурирана плетена кошула фустан со кожен облик на FAU

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Останете удобно и на најсовремениот мода со овој елегантен фустан од кошула од концепти. Направено од мека и издржлива мешавина од полиестер со текстурирана плетена конструкција, овој фустан со плус големина има уникатен сет на кожен кожен облик на џебовите и деколтето за лажичка за шик мешано-фабрички профил. Нема патенти или копчиња за да се справите; Едноставно исфрлете го овој фустан од кошула, додадете неколку потпетици и омилениот ѓердан, и подготвени сте да одите! Овој плетен фустан удира на средина на бутот и е достапен во разновидни стилови. Работи и за обични и за облечени прилики. Концепти женски плус текстурирана плетена кошула фустан со факс кожен трим : 98% полиестер, 2% спандекс. Облечи. Плус големини. Текстурирана плетена конструкција. Faux кожен облик на џебови и деколте. Кратки ракави. Деколте за лажичка. Хитови на средината на бутот. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо на обратно ако е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне