• Свеж
Бесплатно собрание на женскиот врв на Хенли со долги ракави

Бесплатно собрание на женскиот врв на Хенли со долги ракави

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

ТЕЕ што е на врвот на остатокот : Долгиот ракав на слободниот склоп Хенли е редефиниран со карактеристично квадратно деколте и текстурирана ткаенина. Опуштено вклопување додава многу пријатна привлечност што се вклопува во вашата ротација на ладно време. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Плакета на копчињата. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : текстурирана ткаенина; Детализирање на бод. Бесплатно собрание Хенли врвот за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне