• Свеж
Activeенски активен џеб од патент Француски Тери Капри Јогерс

Activeенски активен џеб од патент Француски Тери Капри Јогерс

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Останете пријатни и чувајте ги вашите работи безбедни во овие џегри со џеб. Совршено за кога трчате во продавницата и не сакате да ја донесете торбата! Меката француска ткаенина Тери ќе ги направи овие дел од вашиот викенд да одат на облека. перформанси; активен; атлеиз; Капри; Јогерс; џебови со патенти; Француски Тери; Трендовски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне