• Свеж
Stuple Industries Добредојдовте Дома од тиква Фраза Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Портфолио на Догвуд

Stuple Industries Добредојдовте Дома од тиква Фраза Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн

DEN 2035.52

Од стока
Во продавницата

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. Уметнички дела се однесуваат на : тиква, тиква, есен, есен, фраза. Дизајн од Портфолио на Догвуд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне