• Свеж
Реверзибилен пуловер на Georgeорџ Машки, до големина 5xl

Реверзибилен пуловер на Georgeорџ Машки, до големина 5xl

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Додадете во вашата колекција Pullover со основен пуловер од Georgeорџ. Одликувајќи се со четвртина деколте, тоа е случајно носење во најдоброто. Застани. Долги ракави. Четвртина прилепување со ватиран дизајн. Застани. Долги ракави. Четвртина прилепување со ватиран дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне