• Свеж
Се чудо девојки на нација печатено џемпер на екипаж, големини 4- & плус

Се чудо девојки на нација печатено џемпер на екипаж, големини 4- & плус

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Осветлете ја нејзината гардероба со кул временски услови со забавни бои и отпечатоци. Овој џемпер на екипажот на нација на нација е удобен и симпатичен врв во стилот на пуловер за лесно облекување. Пар со Чудо на нација хеланки или фармерки за да го заврши нејзиниот изглед. Продаден исклучиво на. Екипаж. Долги ракави со рамења на капки. Ребрести манжетни. Печатени детали. 60% памук/40% полиестерско руно. Машина за перење. Увезени. Девојки за џемпери на екипажот од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне