• Свеж
Главни мрежи на отворено соларно напојување SMD метална метална печат со бел југозападен фенер, 5in dia 8in h

Главни мрежи на отворено соларно напојување SMD метална метална печат со бел југозападен фенер, 5in dia 8in h

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Овој белиот сончев соларен југозападен метален фенер е еколошки производ. Сончевиот панел ја претвора сончевата светлина во електрична енергија за да ја наполни батеријата. Фенерот обезбедува мек топол сјај ноќе, кој е совршен за подобрување на вашиот двор, палуба, тремот или други простори за живеење на отворено и за стил на украси за домови. Челик со обложен во прав отпорен на 'рѓа. Не е потребна жица или инсталација. Вклучена е 1pc ni-MH 300m Ah AA AA Fellgargeable Battery. Металот отсече југозападен образец проектира прекрасен ефект на осветлување на окото. Главни матични фенер за бели печат. Сончевиот канистер вклучува 1 LED светло со управувана батерија. Направен од траен метал. На врвот со рачка за лесно виси или носење. Сончев фенер на сите временски услови само за употреба на отворено. Кога сте запалени, отсечете ги проектите за дизајн на палми за лисја убаво на странична маса, трпезариска маса, палуба, внатрешен двор или подот. Совршена преносна светлина за акцент за дворот, градината, ланаи, тремот, балконот или палубата за базени. Пристигнува целосно собрани. Чисти со крпа. Димензија : 5 "dia x 8" H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне