• Свеж
Бејју - руменило во прав во прав - ливче од роза

Бејју - руменило во прав во прав - ливче од роза

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Руменило во прав во прав - руменило на мекиот крем во прав. За совршени контури! Крем и нежен во примена за меко чувство на кожа. Идеално за во движење : Елегантно огледало кутија и затворена четка. Отпорен на вода и без масло. Апликација - Нанесете го размачкувачот со затворената четка за блескаво. Земете малку прав со четката и зголемете го интензитетот со примена на неколку пати. Дополнителен врв - Пред да започнете, лесно нацртајте ја четката преку хартиено ткиво за да добиете оптимална количина на високо пигментираниот прав. Мека кремаста руменило во прав е отпорна на вода и без масло.; Идеално за во движење : Елегантно огледало кутија и затворена четка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне