• Свеж
Tuphell Industries бадеми цвеќиња Винсент ван Гог Класично дрво Блуз Сликарство Сликарство Неискрена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од One1000Paintings

Tuphell Industries бадеми цвеќиња Винсент ван Гог Класично дрво Блуз Сликарство Сликарство Неискрена уметничка печатена wallидна

DEN 639.52

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : класично; Традиционален; Сликарство; Ликовна уметност; Безвременски. Дизајн со One1000 Paintings.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне