• Свеж
Асортиман на додаток за коса Khristie® Classic Baby & Toddler

Асортиман на додаток за коса Khristie® Classic Baby & Toddler

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Одлични денови за коса се напред за вашето новороденче да го детето со супер симпатична и трендовски Khristie® Classic Baby & Toddler 17 PC Асортиман на додатоци за коса. Удобно, софистицирано и рафинирано, овој шарен сет на кутии вклучува сè што ќе ви треба за модерно да го додадете вашето скапоцено мало девојче, од секојдневно до кој било празник или посебна пригода. Оваа кутија вклучува сè што ќе ви треба за да ја пристапите вашата скапоцена мода. Дизајнирано како целогодишна колекција, секое парче има уникатен и специјализиран допир со чувство на а, раскошно, шик-кул. Лесно за носење, коса или без коса, вашето девојче може да прерасне во овој прекрасен асортиман. Плус… Асортиманот за додатоци за коса на Кристиќ Класик и дете 17 компјутер е одличен подарок за новата мајка! 17 компјутерски разновидни додатоци за коса колекција на меки ленти за глава и клипови покриени со салони. За новороденчиња до мали деца. Специјалност завршува, вклучувајќи бисери, сјај, металик, чипка, вез, отпечатоци и текстури. Избрани ткаенини кои се движат од шифон до сатен. Повторно употреблива топла розова кутија за рециклирање. Само чисто место. Увезени. Поддржува мала компанија во сопственост на жени и малцинства.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне