• Свеж
Вилацера Внатрешна таблета 3-тина 7 ”фонтана со држач за свеќи

Вилацера Внатрешна таблета 3-тина 7 ”фонтана со држач за свеќи

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Додадете смирувачки амбиент на кој било простор со фонтаната Villacera Table Top! Смирувачката вода звучи додека ги каскаат 3 нивоата на чинии и меката светлина од вклучениот држач за свеќи ќе помогне да се додаде малку Зен во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Цврстиот полирезин и пластичната конструкција гарантира дека ова прекрасно парче декор ќе трае следните години. 3-нивоа-Дизајн на каскадни садови со 3 нивоа и држач за свеќи со свеќи се сигурни дека ќе додадат смирувачки амбиент на кој било простор во затворен простор. Вградена пумпа-Вградената пумпа е тивка и обезбедува континуиран проток на вода. Лесно поставување - едноставно пополнете ја основата со дестилирана вода и приклучете се за непосредна употреба. 7-метарски кабел-Долгиот кабел од 7 метри го олеснува поставувањето на фонтаната во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Цврста конструкција - Направена од траен полирезин и пластика, оваа фонтана е изградена за да издржи години на употреба. Димензии - (л) 6. 25 ”x (w) 5. 25 ”x (h) 7”. Бои - земјен кафеав, сив и црн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне