• Свеж
Студената индустрија црвени модни потпетици со козметички додатоци платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ziwei Li

Студената индустрија црвени модни потпетици со козметички додатоци платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ziwei Li

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне