• Свеж
Слики Империјален правоаголен wallиден огледало

Слики Империјален правоаголен wallиден огледало

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Зголемете ја отвореноста и осветленоста на вашата соба со PTM слики Империјал wallид огледало. Ова шармантно правоаголно огледало изгледа одлично кога обесен портрет или стил на пејзаж (не е вклучен хардвер). Рамката на ова парче е направена од лесен и траен полистирен со изречен ентериер. Самата површина на огледалото е рамна и неоткриена. Изберете од достапните опции за завршување. Димензии : 15.87 W x 1,25d x 51,88h во . направено од полистирен. Изберете од достапните бои. Форма на правоаголник. Огледало со целосна должина. Над огледалото на вратата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне