• Свеж
Кети Ирска Дарси 20 Хардсајд Спинер

Кети Ирска Дарси 20 Хардсајд Спинер

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Патување во стил со колекцијата за багаж на Кети Ирска. Едноставни и елегантни дизајни. Функционалните карактеристики го олеснуваат пакувањето и организирањето. Лесен и издржлив материјал ABS. 14 "l x 9" w x 20 "h - 7lbs. 2" Експанзија за дополнителен капацитет на пакување. Заклучување на комбинација TSA. 8 тркала за вртење за мазно ракување. Странични и врвни рачки за носење. Целосно наредени. 1 Внатрешен џеб. Врзани ленти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне