• Свеж
Sofia Farmsенски женски чиј опуштено директно супер високо пораст, шорцеви од полите на полите

Sofia Farmsенски женски чиј опуштено директно супер високо пораст, шорцеви од полите на полите

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Базен до забавни шорцеви (Најдобро за сончеви денови!) Софија фармерки, чисти кратки шорцеви се лизгаат со леснотија и стил за брзи промени пред и пост-пливање време. Со опуштен, директен дизајн и супер висока половината, овие класични пресеци се совршен додаток на вашата летна гардероба. Само на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : de la piscina a la fiesta. (¡Lo Mejor para los días soleados!) Los chi Shorty Shorts de Sofia Jeans Se austan con fastilidad y stilo para los cambios rápidos antes y después de nadar. Con un diseño amplio y recto y una cintura súper alta, estos shorts clásicos син ел комплементоло совршено пара -тураропа де верано. Соло Ен. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон/1% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Опуштено директно/Amplios y rectos. Rise and Inseam : Супер високи; 11,5 ”преден пораст; 15,75 ”пораст на грбот; 3,5 ”inseam/tiro súper alto; 11,5 ”де Тиро фронтал; 15,75 ”де Тиро Трасеро; 3,5 ”де Ларго en la Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 4 џебови имаат најважни работи/4 Болсилос, Пара Гардар, есенцијал. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; исфрлен полите со потресени детали/тексас Елстико; Пасадорес пара Цинтун; Dobladillo deshilachado con acabados desgastados. Зошто ќе го сакате тоа : потресеното детали создава вибрити инспирирани од гроздобер. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : de la piscina a la fiesta. (¡Lo Mejor para los días soleados!) Los chi Shorty Shorts de Sofia Jeans Se austan con fastilidad y stilo para los cambios rápidos antes y después de nadar. Con un diseño amplio y recto y una cintura súper alta, estos shorts clásicos син ел комплементоло совршено пара -тураропа де верано. Соло Ен. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон/1% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Опуштено директно/Amplios y rectos. Rise and Inseam : Супер високи; 11,5 ”преден пораст; 15,75 ”пораст на грбот; 3,5 ”inseam/tiro súper alto; 11,5 ”де Тиро фронтал; 15,75 ”де Тиро Трасеро; 3,5 ”де Ларго en la Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 4 џебови имаат најважни работи/4 Болсилос, Пара Гардар, есенцијал. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; исфрлен полите со потресени детали/тексас Елстико; Пасадорес пара Цинтун; Dobladillo deshilachado con acabados desgastados. Зошто ќе го сакате тоа : потресеното детали создава вибрити инспирирани од гроздобер. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : de la piscina a la fiesta. (¡Lo Mejor para los días soleados!) Los chi Shorty Shorts de Sofia Jeans Se austan con fastilidad y stilo para los cambios rápidos antes y después de nadar. Con un diseño amplio y recto y una cintura súper alta, estos shorts clásicos син ел комплементоло совршено пара -тураропа де верано. Соло Ен. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон/1% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Опуштено директно/Amplios y rectos. Rise and Inseam : Супер високи; 11,5 ”преден пораст; 15,75 ”пораст на грбот; 3,5 ”inseam/tiro súper alto; 11,5 ”де Тиро фронтал; 15,75 ”де Тиро Трасеро; 3,5 ”де Ларго en la Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 4 џебови имаат најважни работи/4 Болсилос, Пара Гардар, есенцијал. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; исфрлен полите со потресени детали/тексас Елстико; Пасадорес пара Цинтун; Dobladillo deshilachado con acabados desgastados. Зошто ќе го сакате тоа : потресеното детали создава вибрити инспирирани од гроздобер. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне