• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СЛОБОДА НА СИДАРНА ФРА ФАРА ГРАДЕЕ ТИПОГРАФИЈА Ски зимски спорт, 20, дизајн од Дафне Полсели

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СЛОБОДА НА СИДАРНА ФРА ФАРА ГРАДЕЕ ТИПОГРАФИЈА Ски зимски спорт, 20, дизајн од Дафне Полсели

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне