• Свеж
Природно ветре над коленото скриени клинови чизми во Бургундија

Природно ветре над коленото скриени клинови чизми во Бургундија

DEN 783.84

Од стока
Во продавницата

Добијте дополнително засилување со овие стилски над чизмите на коленото дизајнирани со обичен велур велур, горниот дел од горниот дел, и скриен клин за тој дополнителен лифт. Работи со мала големина мала, велур, гумена надворешна плоча. 3,25 инчи потпетица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне