• Свеж
Начин да го прославите декор на wallидот на Ноќта на вештерките, Дух

Начин да го прославите декор на wallидот на Ноќта на вештерките, Дух

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Подгответе ја вашата куќа подготвена за трик или третирање оваа година со наш начин да ги прославиме знаците за украси на wallидот на Ноќта на вештерките. Овој сезонски знак има среќен дух над портокаловиот знак што гласи, "boo! " Запалениот изглед и закачалката за жица го отпуштаат изгледот "upcycled " што работи добро со декор за Ноќта на вештерките инспирирани од гроздобер. Плус, овој знак е лесен за виси и може да се користи од година во година! Не заборавајте да го проверите целиот пат да ја прославите колекцијата за повеќе украси и додатоци со теми од Ноќта на вештерките. Подгответе се за најсвесното време од годината со нашиот начин да ги прославиме знаците за украси на wallидот на Ноќта на вештерките. Начин да се слави декор на wallидот на Ноќта на вештерките, Дух : Декорација на wallидови. Забавен додаток на сезонски декор. Се одликува со малку дух над портокаловиот и црниот знак што гласи : „Бу!“. Добро се вклопува со други декор инспирирани од гроздобер. Wireица јамка на врвот за лесно виси. Сезонски и празничен. Пар со друг начин да ги прославиме украсите и додатоците за Ноќта на вештерките, како што се тикви со тикви, пајаци на Тинсел и многу повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне