• Свеж
Викторија К. женски токлен клин рамно

Викторија К. женски токлен клин рамно

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Пар на женските цврсти клинови на Викторија К, со двојна златна тока низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови; Клинови; Удобност; Мода; Одење; Лизгања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне