• Свеж
Розово платина дете девојка iridescent foil gwp puffer со плетена капа 2T-4T

Розово платина дете девојка iridescent foil gwp puffer со плетена капа 2T-4T

DEN 491.52

Од стока
Во продавницата

Чувајте го вашето малечко топло и стилски оваа сезона со розови платина девојки Iridescent Foil GWP Puffer со џемпер плетена капа со пом пом. Срцата на фолијата се супер слатки! Оваа јакна има постава за поларно руно за таа додадена топлина и заштита од елементите. Ова палто е сигурно дека ќе ја задржи пријатна на студен зимски ден. Худ; Iridescent Foil Heart Print; Водоотпорен; Поларна обвивка за руно; Вклучена капа за плетење џемпер; Еластична затегната манжетна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне