• Свеж
Трговска марка ликовна уметност la vie parisienne Canvas Art by Vintage Apple Collection

Трговска марка ликовна уметност la vie parisienne Canvas Art by Vintage Apple Collection

DEN 400.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се разликуваат од оригиналот. Гроздобер колекција на јаболка. 35 "x 47". Платно и дрво. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне