• Свеж
Едноставно Дејзи 5 '7' Аманас шема Chenille килим, ајкула сина

Едноставно Дејзи 5 '7' Аманас шема Chenille килим, ајкула сина

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 5 'x 7' ајкула сина ананас шема килим од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Секој ќе ужива во добредојде и цветно чувство дека овој килим носи во која било кујна или дневна соба! Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне