• Свеж
Единствени поволни цени за платформа за платформа над високи чизми на коленото

Единствени поволни цени за платформа за платформа над високи чизми на коленото

DEN 615.84

Од стока
Во продавницата

Сместена на покриена блок потпетица, ова над чизмите со високи колена се одликува со класичен заоблен пети и страничен поштенски патент. Наменето да донесе висина на кој било изглед, овој стил може да се облече нагоре или надолу. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети - Висина на пета Висина на платформата6- 4 36 9 - - 5 1/8 - 1 4/76.5 4.5 37 9 1/8 - 5 1/ 8 - 1 4/77,5 5,5 38 9 1/2 5 1/8 - 1 4/78,5 6,5 39 9 5/7- 5 1/8 - 1 4/79 - -7 - 40 - 10 - 5 1/8 1 4/710 8 - 41 10 1/4 5 1/8 1 4/7 Единствени поволни цени за платформа за платформа на платформата над високи чизми на коленото над чизми со високи колени. Затворање на страничен патент. Блок пета. Удобна платформа. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 5 1/8 инчи. Висина на платформата : 1 4/7 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне