• Свеж
Сет на пионерски пионерски пионер, постелнина

Сет на пионерски пионерски пионер, постелнина

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овошјето и зеленчукот излупете со леснотија кога го користите сетот на пионерската пионерска граница од 2 парчиња. Овој корисен сет на кујнски прибор вклучува вртливиот кора и Julулиен Пилер за да ги покрие сите бази за пилинг. Двете корачи се направени од трајни не'рѓосувачки челик и имаат рачки со занишани за да обезбедат долготрајна употреба. Користете го вртливиот кора за да излупите сè, од компири до јаболка и искористете го Julулиен Пилер за да создадете фини парчиња зеленчуци како тиквички и моркови; Исто така е одлично за добивање кора од кора од агруми. Измешајте и совпаѓајте со други парчиња од колекцијата Pioneer Woman за да создадете изглед што сте целосно. Направете вкусни, оброци со уста со пионерската женска пилерка со пионер. Запознајте REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Сет на пилери Пионер 2-парчиња, постелнина : сетот вклучува вртливата кора и ienулиен Пилер. Врвот може да се користи за да се олупи компири, јаболка и многу повеќе. Ienулиен Пилер е за создавање парчиња зеленчук и агруми за коцки. Достапно во богати нијанси на црвена, чаша и постелнина. Парови со други алатки и гаџети во колекцијата Pioneer Woman.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне