• Свеж
Кокату хипи.

Кокату хипи.

DEN 1199.84

Од стока
Во продавницата

Ова е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резолуција. Кокату Хипи Рамка за сликање на сликарство : Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Бренда Кортис. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне