• Свеж
Девојчето момче за момче

Девојчето момче за момче

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Додадете разнобојна привлечност во вашата гардероба со овие момчиња од славна слава. Овој пакет вклучува девет пара. Избледените славни гаќички се меки на кожата и удобно за носење. Boyshrorts на Faded Glory Girls 9 Pack : Долна облека за девојчиња. Boy Short Style. Вклучува 9 пара. Достапно во големини 4, 6, 8, 10, 12 и 14. Боја : хаштаг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне