• Свеж
Четка за чаши за жица на Форни, индустриски про-кабел се залепи со-и М14-по-2. Мулти Арбор, -о

Четка за чаши за жица на Форни, индустриски про-кабел се залепи со-и М14-по-2. Мулти Арбор, -о

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

3-инчниот 3-инчен 3-инчен индустриски про-кабел Cup Cup Cup е врвна четка одлична за апликации за светло до средна цел до средна должност. Четки за чаши со кабел со високи перформанси имаат 50-проценти подолг работен век од стандардните четки за чаши. Forney Industries е една од најдолгите компании за работа со метали во сопственост на Америка во Америка. Основана во 1932 година, Форни нуди повеќе од 5.000 производи за хардвер, автомобилски, фарма и ранч и направете ги пазарите. 3-инчен (76,2-мм) за 0,009-инчи (0,229-мм) со 5/8-инчи-11 и М14 од 2,0 мулти-арборски големини. Макс 13.000 вртежи во минута. Побарувањата за гаранција мора да се направат во рок од 90 дена од датумот на купување. Потребно е доказ за набавка. Оваа гаранција не опфаќа ниту еден производ што подлежи на злоупотреба, занемарување, небрежност или несреќа, или што се користи на кој било начин спротивно на намената за целите. Должината на пакетот е сантиметри, висината на пакетот е сантиметри, ширината на пакетот е сантиметри, тежина на пакетот : 0,4 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне