• Свеж
Искра Креирај замислете кадифен стап за возење, розов еднорог

Искра Креирај замислете кадифен стап за возење, розов еднорог

DEN 2384.00

Од стока
Во продавницата

Возете во зајдисонцето со искра Креирај замислете за тоа, кадифен стап за возење. Наменети за сите оние мали витези и принцези таму да имаат магичен стрип сите свои, оваа забава полнета играчка се создава според сличноста на мистичниот еднорог и доаѓа приложена на долга дрвена шипка што го прави совршен за имагинарна игра. Гледајте додека вашето малечко го вози својот нов еднорог наоколу, како што е крилен пегаз, подготвен да ги тргне кон нова авантура. Идеално за младиот фанатик на еднорог во вашиот дом, оваа забавна играчка е одлична за одржување на вашето дете да игра и ангажирано во текот на времето. Плус, со деталниот дизајн и реалните звучни ефекти, вашето дете навистина ќе може да го изрази својот внатрешен коњи. Нека имагинацијата на вашето дете работи диво со искра Креирај замислете за кадифен стап за возење. Забавните, интерактивни играчки ги одржуваат децата ангажирани и стимулирани и им помагаат да развијат различни вештини. Искра Креирај замислете кадифен стап за возење, розово еднорог : детална кадифен глава на еднорог на дрвена шипка. Совршено за имагинарна игра како марионета или за возење наоколу како што е крилен пегаз. Помага да го задржи вашето дете ангажирано и игра. Реалните звучни ефекти додаваат на потопното време на игра на вашето дете. Одлично за коњски фанатик или lубител на животни. Мерки 35 "во должина. Погоден за возраст од 3 години и повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне