• Свеж
Време и време женски џемпер за завиткување на вратот со вратот

Време и време женски џемпер за завиткување на вратот со вратот

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Еден ден или ноќна ноќ, во секое време е совршено време за време и пријатниот џемпер за завиткување на Тру. Полиран и елегантен овој џемпер лесно се врти сè, од фармерки до здолниште. Материјал : 34% рециклиран полиестер/33% најлон/29% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали слични на обвивка. Womenенски џемпер за завиткување на вратот од време и Tru.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне