• Свеж
Cuple Industries Floral Arrance Botanicals Blue Vintage Collage Collage 40, Дизајн од Мелиса Ванг

Cuple Industries Floral Arrance Botanicals Blue Vintage Collage Collage 40, Дизајн од Мелиса Ванг

DEN 607.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : електроника; Компјутер; Тастатура; Хардвер; Машина за пишување, цвеќиња, цветни, ботанички. Дизајн од Мелиса Ванг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне