• Свеж
Многу loveубов од без зборови девојки плетен цветна фустан со кардиган, големини 7-16

Многу loveубов од без зборови девојки плетен цветна фустан со кардиган, големини 7-16

DEN 169.28

Од стока
Во продавницата

Ова е сет со две парчиња кој се состои од фустан и карпиган. Прекрасниот цветен принт е на шифонска ткаенина со Лурекс, давањето е прекрасен сјај. Фустанот со должина на макси е ракав со нивото на телото. Cartigan е долг ракав со копче и затворање на јамка. Цветен принт. Плетенка. Тркалезен врат. Долг ракав кадифед кардиган. Фустан без ракави. Повлечете го фустанот. Затворање на копчето Кардиган. Макси должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне