• Свеж
Одмаздници момчиња 2-парчиња пижама поставени со облека, големини 4-10

Одмаздници момчиња 2-парчиња пижама поставени со облека, големини 4-10

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Време е да го зачувате денот - но прво - се бара! Вашиот fanубител на суперхерој може да се подготви за кревет во стил со овој удобен сет на долги ракави и панталони. Врзете го со облека од Avengers и тој е подготвен! Вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Топ : екипаж; долги ракави; Контраст за печатење. Панталони : стил на влечење; Еластична половината. Доаѓа со наметка. © Марвел, сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Одмаздници пижами поставени со облека за момчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне