• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Писма и зборови 10 платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Писма и зборови 10 платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Писма и зборови 10“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне