• Свеж
Машина за создавање Igloo Icebnh26rd, килограми со часови, коцки подготвени за неколку минути, со ледена лажичка и корпа, 26 фунти, црвено

Машина за создавање Igloo Icebnh26rd, килограми со часови, коцки подготвени за неколку минути, со ледена лажичка и корпа, 26

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Здраво на ова совршено компактен, стилски и преносен апарат што ќе ги задржи вашите пијалоци убави и разладени! Со можност да се направи мраз за малку од 7 минути, оваа единица има можност. Прозорецот за гледање ви овозможува да го гледате мразот што се прави, додека корпата за мраз од 1. 25 фунти обезбедува многу капацитет за сите ваши потреби за пијалоци. Автоматската функција за само-чистење со пет циклуси го олеснува чистењето и овозможува чист мраз да се прави секој пат. Контролниот панел со светло осветлување ви овозможува да изберете од мали или големи димензии на коцка мраз, истовремено дозволувајќи да знаете кога да додадете вода и дали ледената корпа е полна. Совршено за забави во базени, домашни барови, соби за домови, канцеларии и многу повеќе! Ладни пијалоци. Топли насмевки. Наменето за погодност : Погоден и компактен по големина, овој производител на мраз изгледа добро на countertop додека произведува мраз за секогаш кога или каде и да ви треба. Голем капацитет за правење мраз : Чувајте го резервоарот за вода со 2 кварта и оваа единица ќе произведе 26 килограми мраз за период од 24 часа-доволно за да ги одржувате пијалоците ладни цел ден само-чистење : автоматско чистење со пет циклуси лесно и без напор , дозволувајќи им почист мраз секој пат. Капацитет на мраз корпа : складира до 1. 25 килограми мраз истовремено за да можете да ги чувате пијалоците мраз!. Брзо замрзнување мраз : Прави 9 мали или големи коцки во форма на цилиндар во форма на мраз за нешто помалку од 7 минути. Контролен панел : Едноставно за разбирање и осветлување со LED светла, електронскиот контролен панел ви овозможува да знаете кога треба да додадете вода кога ледената корпа е полна и ви овозможува да ја изберете големината на коцките на мразот. Транспарентен капак : Голем јасен капак овозможува лесно гледање на капацитетот на коцка мраз. Отстранлива корпа за мраз : Ледената корпа лесно се отстранува за да се пренесат коцките на мраз. Исцедете го приклучокот : Извадете за лесно исцедување вода од единицата кога не е во употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне