• Свеж
Стерлинг сребрен родиум-позлатен логорт Сиракуза Универзитет Мал центар на кожа нараквица

Стерлинг сребрен родиум-позлатен логорт Сиракуза Универзитет Мал центар на кожа нараквица

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Покажете го вашиот колегиум дух со оваа впечатлива кожна нараквица. Од Логоарт, оваа 7-инчна долга нараквица покажува лого на универзитетот „Сиракуза“ од 15x24мм во Стерлинг Сребрена, заедно со полирана завршница за светла сјај. Нараквицата се прицврстува со фенси јастог од јастог за целосна заштита.Метална тежина : 4,51 грамсјевален тип : финобрејт Стил : шарм кожа нараквица за нараквица : Висока полскалада : Women'Sclasp : Clawmetal на јастог : Стерлинг сребрена боја : White Temensionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionses 15мм x 24мм Charmlaser дизајнирана ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне